Gündem
TARIFF Uygulaması / Derneğimiz Üyelerine Yönelik İndirimi Hakkında
Değerli Üyemiz,
 
AB-Birleşik Krallık-Türkiye gümrük tarifelerine ilişkin üyelerimize mesleki bilgi ve katkı sağlayacağını düşündüğümüz TARIFF Uygulaması için Atez Yazılım Teknolojileri A.Ş. ile Derneğimiz arasında İş Birliği Sözleşmesi imzalanmıştır.

TARIFF Uygulaması ile Birleşik Krallık, Avrupa Birliği ve Türkiye arasındaki karşılıklı eşya hareketleri ile ilgili GTİP veya anahtar kelime bazında sorgulama yapabilir ve bu sorgular sonucunda ihracat veya ithalat tarafındaki ticaret politikası önlemleri, gümrük vergileri, ülke bazında KDV oranları, yasaklar, kısıtlamalar ve kontrol türleri ile işlemler için gerekli belge türlerine Türkçe ve İngilizce olarak kolayca erişebilirsiniz. Uygulama, yine yukarıdaki üç ülke/ülke grubundan herhangi bir ülkeye yapılacak ihracat bilgileri ile bu ülke/ülke gruplarına herhangi bir ülkeden yapılacak ithalat için gerekli bilgilerin sorgulanmasını da kapsamaktadır.

Yapılan iş birliği kapsamında İZMGMD üyelerine özel olarak "4-İZMGMD5" adıyla kupon kodu oluşturulmuş olup bu kupon kodu kullanılarak, 1 yıllık süre içerisinde sınırsız Pro Sorgu yapılabilmesine olanak sağlayan PRO SINIRSIZ pakete %5 indirim uygulanacaktır.

Bahse konu anlaşma ve uygulama hakkında daha detaylı bilgi almak ve anlaşmadan yararlanmak isteyen üyelerimizin İZMGMD üyesi olduklarını belirterek aşağıdaki Atez Yazılım Teknolojileri A.Ş. firması ile iletişime geçmelerini rica ederiz.
 
Saygılarımızla,
İZMİR GÜMRÜK MÜŞAVİRLERİ DERNEĞİ
 
İletişim Bilgileri:

Atez Yazılım Teknolojileri A.Ş.
Çağlar Akyol
E-Posta: caglar.akyol@atez.com.tr
Telefon: 0545 545 89 59

Atez Yazılım Teknolojileri A.Ş. firması hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız

PRO SINIRSIZ paket hakkında bilgi için Tıklayınız
BUGÜN DOĞANLAR
NUR TEKİN
RAMAZAN GÜNDÜZ
BETÜL DUMRUL YURTSEVEN
MUHSİN SARIGÜL
PİYASA VERİLERİ
  Alış Satış
USD 0.000 TL 0.000 TL
EUR 0.000 TL 0.000 TL