Gündem
GÜMRÜK FUTBOL TURNUVASI DEVAM EDİYOR
GÜMRÜK FUTBOL TURNUVASI DEVAM EDİYOR
Gümrük Camiası 100.yıl Cumhuriyet Futbol Turnuvası 11.03.2023 Cumartesi günü, Bornova Langırt Spor Tesislerinde yaklaşık bir aylık aradan sonra başladı. Ülkemizin başına gelen büyük deprem felaketi nedeniyle turnuvamıza bir süre ara verilmişti. Tüm camia olarak, bu felakette hayatını kaybedenlere Allah ’tan rahmet, yaralılara acil şifalar ve yakınlarını kaybedenlere sabır ve baş sağlığı diliyoruz.
Zaman zaman sağanak yağış altında oynanan maçlarda çekişmeli ve zevkli maçlar izledik. Birçok maçta dengeli mücadeleler vardı ve heyecan son dakikalara kadar sürdü. Tüm müsabakalara centilmenlik ve dostluk hâkimdi.

DENETMENLER & ULUSL.  LOJİSTİK (6 -  5 )
Son derece zevkli ve çekişmeli geçen bu maçta denetmenler çok iyi bir mücadele göstererek önemli bir galibiyet aldı, maç boyunca galibiyeti hak eden iyi bir oyun ve mücadele gösterdi. Eksik oyuncuları nedeniyle daha önceki maçlardaki performansını sergileyemeyen Lojistik takımı beklenmedik bir yenilgi aldı. Özellikle kaptan Mahsum Akad’ın eksikliği çok hissediliyor. Maçın son dakikalarına kadar heyecan ve çekişme üst düzeyde idi. Maç iki tarafa da gitti geldi.

ALİAĞA GÜMRÜK MD. & İZMİR KİM B (3 – 2)
Bu maç da dengeli, çekişmeli ve mücadele içinde geçti. Maçın favorisi olan Aliağa Gümrük Müdürlüğü eksik oyuncuları nedeniyle iyi bir futbol ortaya koyamasa da, galip gelmesini bildi. İzmir Kim B. maçın başından sonuna kadar iyi bir mücadele gösterdi, puan almaları gereken bir maçtan puansız ayrıldılar.

BÖLGE GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ & ÇEŞME GÜMRÜK MÜD. (7 – 4)
Bölge Müdürlüğü maç başında aldığı oyun üstünlüğünü maç sonuna kadar taşıyarak rahat bir galibiyet almasını bildi. Çeşme Gümrük Müdürlüğü maçın sonuna kadar mücadeleyi bırakmadı. Centilmence mücadele ederek maça ortak olamaya çalıştı, ama mağlubiyeti engelleyemediler.

GÜMRÜK MÜŞAVİRLERİ DER. &  EGE SERBEST BÖLGE MD. (7 – 3)
Sonucu merak edilen ve zor geçmesi beklenen bu maçta, Gümrük Müşavirleri Takımının son derece güzel futbol sergileyerek, maçı rahat kazandı. Eksik oyuncuları olan Ege Serbest Bölgenin oynadığı oyun şaşırttı. Fazla direnç gösteremeden farklı yenilgi aldılar. Maça fırtına gibi giren Müşavirler Derneği maçın başında bir anda durumu 3-0 yaparak farklı galibiyete gitti. Takım halinde iyi hazırlanmışlar, çok iyi ve hırslı bir futbol ortaya koydular.

MANİSA GÜMRÜK MÜD. & İZMİR SERBEST BÖLGE (6 – 4)
Denk güçlerin mücadelesi olarak geçen bu maçta iki takım da hırslı ve mutlak galibiyet için çabaları vardı. Sonucu son dakikalara kadar belli olmadı. Maçın sonlarına doğru bir penaltı kaçırarak ardından beraberlik golü yiyen Manisa Gümrük Müdürlüğü, tekrar bir penaltı kazandı ve gole çevirerek öne geçerek değerli bir galibiyet aldı. Kısıtlı kadrosu olan İzmir Serbest Bölge ise iyi mücadele etmesine ve zaman zaman maça ortak olmasına rağmen fırsatları değerlendiremeyerek mağlubiyete razı oldu.

ADNAN MENDERES GÜM. & İZMİR KİM A. (8 – 5)
Maçın başından sonuna kadar çekişme içinde bu maçta Adnan Menderes hırslı bir mücadele göstererek galibiyeti çok istedi, gruptan çıkma iddiasını sürdürdü. Zaman zaman zorlansa da skoru korumasını bildi. İzmir Kim A takımı da hırslı ve mücadelesi yüksek bir maç çıkardı, puan alacak oyun oynadılar, ama gol fırsatlarını harcayınca en az bir puan alabilecekleri maçı puansız kapattılar.


Daha Fazla Fotoğraf için tıklayınız                          GÜMRÜK CAMİASI FUTBOL TURNUVASI
                                    4.HAFTANIN GÖRÜNÜŞÜ
 
 
ALTIN KARMA:              
                                        EMRE DENİZ ÇAKAR  (MÜŞ.DER.)
 
            YILDIRIM DİRHEMSİZ (MÜŞ.DER. )  METİN MERT (DENETM.)
 
             SERCAN YAZIKLI (BÖLGE MD.)          CENGİZHAN DENİZ (MÜŞ.DER.)
 
             ERSİN GÖKKAYNAK (DENETM.)        HAKAN BOSTANCI (MANİSA)     
 
 
 
GÜMÜŞ KARMA:
                                            TUGAYCAN  AKKUL  (A.MENDERES)
     
                 AŞKIN GÜNGÖR (İZMİR KİM B)         ENES GÜNAÇ (İZMİR KİM A)
                      
                 ERHAN ODABAŞI (MÜŞ. DER)             YAVUZ CANDAN  (MÜŞ.DER.) 
     
                 ALAATTİN DURMAZ (BÖLGE .MD.)     HAKAN AKKUM (A.MENDERES)   
 
 
HAFTANIN CENTİLMEN FUTBOLCUSU:     İSMAİL TOKAÇ (MÜŞ.DER.)    

 


Resimler
BUGÜN DOĞANLAR
ÖZGÜR ÖZTÜRK
TAYFUN GÜLDOĞAN
GÜLŞEN BAĞÇECİ
UMUT TURAN
HALDUN YILDIRIM
ECEM LÜBİÇ
DUYGU BAL
PİYASA VERİLERİ
  Alış Satış
USD 0.000 TL 0.000 TL
EUR 0.000 TL 0.000 TL